Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Php Sitem Nedir ?
Php Sitem tamamen web tabanlı yazılım üreten ve bu yazılımları değerinin çok daha altında müşterilerine sunan bir firmadır. Bir çok sektörün derdi olan web sitesi tasarımlarına hızlı ve kesin çözüm sağlar. Bu sayede firma sahipleri uygun fiyata sonsuza kadar kullanabileceği web yazılımları sahibi olur. Ayrıca aylık, yıllık gibi bir kiralama durumu da söz konusu değildir, müşteri tek sefer tema için ödeme yapar sonsuza kadar kullanır(E-ticaret paketleri hariçtir. E-ticaret temaları için farklı seçenekler bulunmaktadır). Tek yapmanız gereken talebiniz olan e-ticaret paketini sepetinize eklemek veya ihtiyacınız olan temayı(yazılımı) sepete ekleyip siparişinizi oluşturmanız. Sonrasında teknik ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizi tamamlayacaklardır.
Hangi Hizmetleri Sağlıyorsunuz ?
Web tabanlı kurumsal ve e-ticaret yazılımları hizmetlerimiz yanı sıra aynı zamanda içerik hizmeti, tasarım hizmeti, google ads hizmeti, meta reklam hizmeti, entagrason & modül hizmeti ve projenize göre özel yazılım hizmeti sağlamaktayız.
Yazılımı Satın Aldıktan Sonraki Süreç Nedir ?
Yazılım siparişiniz sonrasında Php Sitem yazılım destek ekibimiz sizler ile iletişime geçerek işlemlerinize start vermektedirler. Ayrıca e-ticaret alımların da yıllık satın alım yapan müşterilerimiz için domain yönlendirmeleri adına süreci başlatıp ardından kurulumlarını sağlıyoruz. Diğer kurumsal yazılımlar için sipariş verildikten sonra hızlı şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz.
Hizmet İadesi Var mı ?
Malesef, satın aldığınız kurumsal ve e-ticaret yazılımları için paketlerinizi proje ve sektörünüze göre seçmeniz gerekmektedir. Yazılım hizmetlerimiz de önceliğimiz ödeme değil emek olduğunu sizlere belirtmek isteriz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Destek Hizmetiniz Nasıl ?
Satın aldığınız tüm yazılım paketleri içerisinde destek süreçleri belirtilmektedir. Harici olarak destek talebin de buluna bilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın